Watty napsaly – Kunvald

Watty napsaly – Kunvald

19.3. Kunvald. Tuto sobotu jsme premiérově vystoupili na vyhlášeném maškarním bále v Kunvaldu u Žamberka. A jak se na maškarák sluší, připravili jsme si i my slušivé kostýmy: Mates – pirát, Péťa – Zoro, Čendys – tělocvikář ze 70. let, Jirkis – zeleným páskem opatřený karatista. Co velice potěšilo, byla hojná účast lidí v maskách, určitě přes 90%, a že k vidění byly opravdu vypečené kousky, jen tak namátkou: rakev, Krakonoš, hejno jeptišek, Addams family, čarodějnice, pánské i dámské přirození v nadživotní velikosti, zombies a mnoho dalších. Co potěšilo ještě více bylo to, že masky byly velice tancuchtivé a zaplnily parket hned od první skladby. Zábava pěkně odsejpala, produkci přerušil jen Jirkisův zoufalý útěk na WC ve třetí sérii, způsobený náhlou střevní nevolností, jak se nám později přiznal, snědl prý párek nevalné chuti a stihl to tak tak, neb jediná volná toaleta byla silně znečištěna obsahem něčího žaludku, tak musel provést ještě drobnou sanaci zamořených prostor 🙂 Soutěž o nejlepší masku vyhrála na celé čáře chodící rakev, jako skupina vyšla z klání vítězně karavana velbloudů se šejkem čele. Zábavu jsme ukončili až po třetí hodině ranní, vychutnali si vynikající gulášek, do kterého pořadatelé nakrájeli tak odhadem 50 kg hovězího a vyrazili k domovům. Dobrá akce.

5 komentřů k “Watty napsaly – Kunvald”

 1. Pajda napsal:

  Ano musím, souhlasit. Jako jeden z mála zástupců z RK jsme s klukama strávili téměř 12hodin. Opravdu povedených 12 hodin.
  Nikdy by jste nevěřili, co se vejde do Tipa 😀 5 lidí a Péťovo náčiní (ikdyž ne všechno ale i tak)
  Akce prostě povedená. Dokonce i tu skluzavku, co tam byla, jsem využil 😀
  A jak bych to shrnul? Přijeli, popili, zapařili, užili a jeli domů.
  A cesta domů? Nejdříve jsem to zakápnul já, pak Francek a nakonec i Zajdovi spadla hlava 😀 Prostě únava. A zazněla skvělá hláška. Kolik je hodin, že už svítá? 5:30.

 2. Kamča napsal:

  Suprová akce, ale ještě jste se zapomněli zmínit o šikovné maskérce 😀 😀 😀

 3. Matysek napsal:

  Pravda pravda … to jsme nezmínili 🙂 Hlavně Péťa jestli byl spokojenej? .)

 4. Kamča napsal:

  No sakra, jak mu to seklo 😀 Zorro jak má být 🙂

 5. Potengapower.cz napsal:

  Výborný

  příspěvek! Děkuji pěkně a pozdravuji.

Přidej komentář