2.12.2011 – Orlický týdeník

2.12.2011 – Orlický týdeník

V Orlickém týdeníku se  v  jeho pátečním vydání objevil článek o vystoupení našeho souboru v rychnovském Společenském centru.

RYCHNOV – V Rychnově se po měsících kulturního strádání opět mohli bavit mladí. V sobotu 26. listopadu totiž uplně poprvé sehrála svoje vystoupení domácí kapela 4 watty ve Společenském centru.

Organizactví se ujala parta nadšenců, a je třeba říci, že to zvládla na výbornou. Zajímavostí večera bylo i to, že ač se jednalo o hudbu převážně rockovou, sešli se na této kulturní akci mladí všech hudebních „vyznání“. Které vyznání to je, bylo na návštěvnících obvykle vidět už na první pohled.  A že jich přišlo hodně! Málokdo by tušil, že se do okolních chodeb  může vejít  tolik počet návštěvníků.

Podle výrazů z tváří lidí i jejich počtu v jakém se dostavili, bylo jasné, že Rychnovu takovéto akce chybí. Nezbývá než doufat, že takových kulturních událostí bude víc, ať už už díky organizačním počinu dobrovolníků, nebo z iniciativy samotného města.

Nutno dofat, že kultůra pro mladé v Rychnově, se zdá být poslední roky na bodě mrazu a jak je vidět, aby se mohli pobavit, nezbývá  jim nic jiného než si nějaký přijatelný kulturní zážitek obstarat sami.

Přidej komentář